Zostań Specjalistą Cyber Security

Specjalista Cyber Security - nowa ścieżka kariery i dobrze płatne stanowiska

Powerd by
Zaznacz wszystkie zgodyAdministratorami danych są : Collegium Da Vinci z siedzibą przy ul. gen. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań oraz HackerU Polska z siedzibą ul. Żwirki i Wigury 16 a, 02 -092 Warszawa. Pełny dokument Polityki Prywatności znajdziesz tutaj

Program Collegium Da Vinci w zakresie Cyberbezpieczeństwa jest prowadzony przez naszego akademickiego partnera HackerU, wiodący międzynarodowy Instytut Szkoleniowy specjalizujący się w Cyber Security z Izraela.

Perspektywy kariery  w Cyber Security

Każdego dnia pojawia się kolejny cyberatak. Firmy w każdej branży są skłonne zapłacić najwyższą cenę za wykwalifikowanych specjalistów Cyber Security, którzy zabezpieczają swoje firmy. Nasze programy są przeznaczone zarówno dla początkujących, którzy chcą rozpocząć karierę w dziedzinie IT i Cyber Security, jak i dla profesjonalistów, którzy już pracują w dziedzinie Tech, szukając sposobu na awans.

Zdobądź kompetencje Specjalisty Cyber Security poszukiwane przez pracodawców, dzięki programowi z laboratoriami i eksperckiemu programowi nauczania.

Ofensywne i defensywne programy cybernetyczne z bezpłatnym testowaniem.

Gwarancja zatrudnienia dla wszystkich, którzy przeszli test

Zdobądź kod do kariery w Cyber Security

Program Specjalistyczny Red Team

Studenci biorący udział w programie Red Team Specjalista wcielają się w stan ducha hakera poprzez dogłębne badanie najnowszych technologii i ram wymaganych do ochrony organizacji przed przyszłymi zagrożeniami. Uczestnicy uczą się solidnych podstaw IT i cybernetycznych, a także praktycznych doświadczeń biznesowych, które są w tej dziedzinie niezwykle przydatne. Program ma na celu zapewnienie studentom kompetencji przed rozpoczęciem kariery w dziedzinie ofensywnego bezpieczeństwa.

Program Specjalistyczny Blue Team

Studenci zapisani do programu Blue Team Specjalista uczą się, jak utrzymać najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki sieciom, aplikacjom, usługom internetowym zoptymalizowanym pod kątem chmury. Moduły objęte tym programem zapewniają przełomowe szkolenia, które pozwolą absolwentom naprawdę zabłysnąć w dzisiejszym świecie cybernetycznym.

5 - cio etapowy proces edukacji

5-etapowy proces edukacyjny HackerU jest wynikiem ponad 20 lat sprawdzonych metod nauczania  przez globalnych ekspertów Cyber Security. Łączy w sobie naszą unikalną metodologię i program nauczania, aby zapewnić studentom  najwyższy poziom Cyber edukacji i ułatwić każdemu absolwentowi po ukończeniu naszych programów kompetencje konkurencyjne na rynku pracy.

01

Skontaktuj sie z nami

Indywidualna konsultacja
z jednym z naszych Doradców ds. Edukacji Cybernetycznej
w celu zdobycia szczegółów dotyczących przystąpienia do jednego z najlepszych programów cyberbezpieczeństwa na Świecie i rozpoczęcia kariery
w tej dziedzinie.

02

Darmowy kurs on-line

Unikalna możliwość przystąpienia do bezpłatnego kursu on-line, sprawdzającego predyspozycje do rozwoju kariery w branży cyberbezpieczeństwa.

03

Faza porzą-dkująca

Obszerny kurs przygotowujący do Cyber Security, który identyfikuje twój potencjał, bez ryzyka finansowego.

04

Główny Program Cyber Security

Najlepszy Program Cyber Security praktycznie przygotowujący do rozpoczęcia kariery cybernetycznej.

05

Gwarancja pracy

Gwarancja pracy dla naszych studentów w jednej z naszych firm partnerskich.
Zaznacz wszystkie zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Collegium Da Vinci oraz HackerU Polska w celu marketingu produktów i usług Collegium Da Vinci, HackerU Polska oraz partnerów.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Collegium Da Vinci oraz HackerU Polska drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Collegium Da Vinci oraz HackerU Polska w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Administratorami danych są : Collegium Da Vinci z siedzibą przy ul. gen. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań oraz HackerU Polska z siedzibą ul. Żwirki i Wigury 16 a, 02 -092 Warszawa. Pełny dokument Polityki Prywatności znajdziesz tutaj

Created by HackerU © 2020

Ta strona wykorzystuje pliki cookiesUżywamy cookies w celu personalizacji treści i reklam, prowadzenia mediów społecznościowych i analizowania ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o Twoim sposobie korzystania z witryny naszym partnerom od mediów społecznościowych, reklamy oraz analityki, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, jakich im dostarczyłeś lub które zgromadzili podczas korzystania przez Ciebie z ich usług.