Specjalista Cyber Security

Nowa ścieżka kariery w najszybciej rozwijającej się branży na świecie.

Programy szkoleniowe ofensywnego i defensywnego cyberbezpieczeństwa z bezpłatnym kursem wstępnym online.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu:

  Zostałam/em poinformowany, że podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale konieczne dla odpowiedzi na zgłoszenie kontaktowe, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia i zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Collegium da Vinci z siedzibą przy ul. Gen. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań oraz HackerU Polska z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 16a, 02-092 Warszawa. Pełny dokument Polityki Prywatności znajdziesz na stronie

  PODSTAWOWE KORZYŚCI,

  KTÓRE DAJĄ PROGRAMY CYBER SECURITY

  01 Programy nauczania skoncentrowane na branży

  opracowane i dostarczone przez ekspertów cyberbezpieczeństwa z Izraela

  02 Laboratoria cybernetyczne w czasie rzeczywistym

  interaktywna praktyka z symulacjami ataków

  03 Unikalna faza testowa

  minimalizowanie finansowego ryzyka

  04 HTML? Python? C++? C#? PHP? Java lub Javascript?

  Matematyczny umysł i zdolności techniczne są dużą zaletą, ale doświadczenie w IT nie jest konieczne, aby rozpocząć nową ścieżkę kariery.

  5 PROSTYCH KROKÓW

  PROGRAMU SZKOLENIA CYBER SECURITY

  01

  Pierwszy kontakt

  Indywidualna konsultacja z jednym z naszych doradców w celu przekazania szczegółów dotyczących przystąpienia do jednego z najlepszych programów cyberbezpieczeństwa na świecie.

  02

  Darmowy kurs online

  Unikalna możliwość przystąpienia do bezpłatnego kursu online sprawdzającego predyspozycje do rozwoju kariery w branży cyberbezpieczeństwa.

  03

  Faza porządkująca

  Obszerny kurs identyfikujący Twój potencjał do nauki Cyber Security, bez ryzyka finansowego.

  04

  Główny kurs Cyber Security

  Najlepszy program przekazujący umiejętności praktyczne i przygotowujący do rozpoczęcia kariery cybernetycznej. Wybór ścieżki szkolenia z bezpieczeństwa IT.

  05

  Gwarancja pracy

  Gwarancja pracy dla absolwentów kursu w jednej z naszych firm partnerskich.

  Jak zostać specjalistą Cyber Security? Jak wygląda nauka Cyber Security? Jak przebiega łamanie haseł? Czy warto inwestować czas i pieniądze w kursy IT online?

  Popyt na specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa gwałtownie wzrósł w ostatnich latach. Bezpieczeństwo systemów informatycznych nigdy nie było tak istotne i potrzebne jak teraz. Rządy, korporacje i międzynarodowe organizacje poszukują i rekrutują doświadczonych Etycznych Hakerów, by mogli pomóc w identyfikacji słabych punktów i zabezpieczaniu systemów tych podmiotów.

  Dlatego już dziś zastanów się: jak zostać specjalistą odpowiedzialnym za cyberbezpieczeństwo? Gdzie znaleźć najlepsze kursy z bezpieczeństwa IT? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

  Red Team czy Blue Team?

  RED TEAM

  Celem programu jest przygotowanie nowej generacji specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa. Podczas cyberataków symulowanych na żywo w czasie zajęć uczniowie nauczą się wykrywać potencjalne zagrożenia i zapobiegać im. Absolwenci będą w stanie przeprowadzać różnego rodzaju testy penetracyjne, zapewniając bezpieczeństwo cybernetyczne baz danych organów rządowych, sił zbrojnych, korporacji oraz organizacji każdej wielkości.

  • Cyberbezpieczeństwo
  • Wykrywanie i zapobieganie potencjalnym zagrożeniom
  • Przeprowadzanie różnego rodzaju testów penetracyjnych
  • Zabezpieczanie baz danych

  BLUE TEAM

  Celem programu jest wyszkolenie i przygotowanie specjalistów z branży IT w zakresie cyberbezpieczeństwa. Obejmuje on podstawy różnych umiejętności i technologii bezpieczeństwa IT. Studenci zdobędą kompetencje niezbędne do utrzymania najwyższego poziomu bezpieczeństwa sieci, aplikacji oraz usług internetowych w chmurze.

  • Umiejętności i technologie bezpieczeństwa IT
  • Bezpieczeństwo sieci, aplikacji oraz usług internetowych

  Pełny Program Cyber Security

  Celem programu jest kompleksowe przygotowanie kandydata do podjęcia pracy w cyberbezpieczeństwie. Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w IT, czy też nie, ten kurs wprowadzi Cię w podstawy branży i pozwoli zostać specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa w mniej niż 12 miesięcy. Podczas intensywnego szkolenia ukierunkowanego na zdobywanie umiejętności praktycznych nauczysz się wykrywać słabe punkty zabezpieczeń systemów oraz zapewniać bezpieczeństwo sieci organizacji komercyjnych i rządowych.

   

  Program Cyber Security składa się z trzech etapów:

  • kwalifikacji (20h), który pozwoli Ci sprawdzić się w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, bez ryzyka finansowego
  • sortowania (30 lub 40h), podczas którego rozpoczniesz właściwe szkolenie w ramach jednego z dwóch programów kształcenia: Red Team lub Blue Team
  • Podstawy wirtualizacji (wirtualizacja, tworzenie maszyn wirtualnych, konfiguracja środowisk wirtualnych)
  • pełnego programu Cyber Security (540 lub 470h), który pozwoli Ci zostać specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa i podjąć pracę w zawodzie od razu po zakończeniu szkolenia.

  RED TEAM

  Program Red Team jest odpowiedni dla zupełnie początkujących osób, które chcą rozwijać swoją karierę na polu cyberbezpieczeństwa ofensywnego.

  01 UNIKATOWE KORZYŚCI

  • Ćwiczenia zorientowane na certyfikację - zaprojektowane tak, by przygotować studentów do egzaminu na Specjalistę ds. Cyberbezpieczeństwa Ofensywnego (OSCP)
  • Laboratoria cybernetyczne z symulacją cyberataków w czasie rzeczywistym prowadzone przez doświadczonych praktyków
  • Unikalna faza wstępna weryfikująca predyspozycje kandydata bez ryzyka finansowego

  02 CO ZNAJDZIESZ W PROGRAMIE?

  20h CYBER SECURITY 101

  40h Fazy porządkującej z podstawami Cyber Security

  Cykl cyberataku i Cyber Kill Chain, Wireshark, kryptografia i PKI, anonimowość w sieci) oraz administracją systemem Linux.

  25h Administracji systemem Windows

  w tym Windows Server 2016 (m.in. grupa robocza a domena, instalacja serwera, tworzenie środowiska domenowego, zarządzanie Active Directories, łączenie klientów z lasem, delegacje i pozwolenia, zasady grupy (GPO).

  180h Hakowania ofensywnego

  Omijanie granic (identyfikacja punktu wejścia, Brute-Force i łamanie haseł, ataki WiFi, metasploit i znane CVE, exploity usług, DDoS, zaawansowany phishing), eskalacja uprawnień na wszystkie platformy, zaawansowana infrastruktura, Python dla hackingu.

  150h Hakowania stosowanego

  Podstawy sieciowe (czym dokładnie jest JavaScript, HTML i CSS, HTML – hierarchia języka znaczników, nazwy elementów, atrybutów i zdarzeń, DOM - wykorzystanie JS do nadania funkcjonalności i manipulowania kodem HTML), kryptografia sieciowa (HTTP vs HTTPS, SSL vs TLS, Cypher Suites, OpenSSL), Słabe punkty PHP, zastosowania Testów Penetracyjnych (sieciowe i mobilne).

  85h Aktywnego wykrywania incydentów i inżynierii odwrotnej

  Wykrywanie incydentów, Windows Externals, podstawowa analiza statystyczna i dynamiczna, rozumienie Assembly i in.

  50h IoT (Internet of Things) i Nowych Technologii

  czyli m.in. hakowanie IoT, chmura obliczeniowa, Docker, DevOps i.in.

  40h Podsumowania i przygotowania do egzaminu końcowego oraz egzaminu OSCP.

  10h Doradztwa zawodowego

  m.in. budowanie profilu Linkedin, planowanie CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

  BLUE TEAM

  Program Blue Team jest odpowiedni dla osób, które myślą technicznie lub informatyków, którzy chcą skoncentrować się na rozwoju w branży cyberprzestępczości.

  01 Unikatowe korzyści

  • Ćwiczenia zorientowane na certyfikację - przeznaczone dla studentów, którzy chcą zdawać międzynarodowe egzaminy certyfikacyjne (Microsoft Certified Azure Fundamentals, Microsoft Certified: Azure Administrator Associate, LPI Essentials, CCNA, Security+, Cloud+, CYSA+)
  • Wspieranie ścieżki przyszłej kariery wbudowane w program

  02 Co znajdziesz w programie?

  20h CYBER SECURITY 101

  30h Kursu wprowadzającego

  m.in. Windows OS, podstawy sieci, ataki sieciowe, Linux OS, przegląd cyklu ataku cybernetycznego, cykl ataków cybernetycznych w praktyce, środki zaradcze i obrona.

  140h administracji Azure

  w tym Wprowadzenie do klienta Windows, Wprowadzenie do Windows Server 2016, System Nazw Domen (DNS), Active Directory, PowerShell, Polityka Grupy, Akcje i Uprawnienia, DHCP, Zarządzanie dyskiem, Zabezpieczanie punktów końcowych Microsoft, Polityka Bezpieczeństwa i Uwierzytelnianie, Podstawy Azure, Administracja Azure.

  120h CCNA (Cisco Certified Network Associate)

  m.in. Wprowadzenie do Sieci, Modele komunikacji i Protokoły, Switch i Podstawy IOS, VLAN i Trunk, Bezpieczeństwo Switch i Protokoły, Technologie IP, Metody Routingu, WLAN koncepcje i wdrożenia, Usługi Infrastrukturalne, Bezpieczeństwo Sieci, Zarządzanie siecią i rozwiązywanie problemów, Równoważenie obciążenia i redundancja, Automatyzacja i Programowalność.

  20h O bezpieczeństwie w chmurze

  Wykorzystanie platform chmurowych, zarządzane i zabezpieczane środowisk w chmurze, praca z AWS Amazon, Google Cloud i Microsoft Azure, baza wiedzy i umiejętności wymagane do zdania egzaminu certyfikacyjnego CSA CCSK.

  30h O bezpieczeństwie systemu Linux

  Zarządzanie i obsługa systemu operacyjnego Linux typu open source i Kali Linux, poruszanie się po systemie plików Linux, wykonywanie podstawowych poleceń, konfigurowanie usług sieciowych, obsługa uprawnień dostępu i wykorzystywanie ograniczenia. Kurs przygotowuje również do egzaminu certyfikacyjnego LPI Linux Essentials.

  30h O cyberinfrastrukturze i technologii

  Wiedza i praktyczne szkolenie potrzebne do zaprojektowania i utrzymania bezpiecznej infrastruktury, a także dogłębne zbadanie wielu różnych metod infrastruktury obronnej, praca z rozwiązaniami Security Information & Event Management (SIEM) oraz narzędziami typu open source (np. Splunk), nauka różnych praktycznych środków bezpieczeństwa, które można zastosować do wzmocnienia sieci, urządzeń i infrastruktury chmury. Na tym kursie studenci zostaną poproszeni o wdrożenie różnych środków bezpieczeństwa. Szczególny nacisk zostanie położony na przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych CompTIA Security +.

  30h O bezpieczeństwie w sieci

  Systemy bezpieczeństwa sieci i architektura, Bezpieczne zarządzanie i dostęp, Ataki sieciowe i zapobieganie im, Analiza ruchu sieciowego, Praktyczna kryptografia, Podstawy Firewall, Technologie VPN, Monitorowanie sieci.

  Na tym kursie studenci zostaną poproszeni o wdrożenie różnych środków bezpieczeństwa. Szczególny nacisk zostanie położony na przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych CompTIA Security +.

  50h O bezpieczeństwie ofensywnym: etyczne hakowanie

  Dogłębne zrozumienie tego, jak myślą hakerzy w czarnych kapeluszach, aby przewidywać nadchodzące z ich strony zagrożenia i pokonywać ich ich własną bronią. Zgłębienie sposobu myślenia hakerów kryminalnych dzięki praktycznym laboratoriom zaprojektowanym w celu rozwijania umiejętności potrzebnych do wykrywania i wykorzystywania słabych punktów systemu. Przeprowadzanie i obrona przed różnymi atakami cybernetycznymi, w tym atakami inżynierii społecznej, atakami sieciowymi, atakami aplikacji i atakami kryptograficznymi.

  Kurs stanowi dalsze przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych CompTIA Security+ i CySA+.

  40h O reagowaniu na incydenty i polowaniu na zagrożenia

  Cyfrowa kryminalistyka i reagowania na incydenty (DFIR), wiedza na temat prowadzenia skutecznych procedur poszukiwania zagrożeń i identyfikowania zagrożeń nieuchwytnych, umiejętność radzenia sobie z cyberatakami w czasie rzeczywistym i praca w zespole Centrum Bezpieczeństwa Operacji (SOC), badanie ataków sieciowych, ataków hostów i odwracanie inżynierii złośliwego oprogramowania – zrozumienie ich celów i działania w systemach podatnych na zagrożenia, zaawansowane techniki wykrywania zagrożeń, uczenie maszynowe, analizy zachowań użytkowników i inne.

  10h Doradztwa zawodowego

  Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, niestandardowe metody tworzenia CV oraz budowanie profilu na LinkedIn.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu:

   Zostałam/em poinformowany, że podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale konieczne dla odpowiedzi na zgłoszenie kontaktowe, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia i zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Collegium da Vinci z siedzibą przy ul. Gen. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań oraz HackerU Polska z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 16a, 02-092 Warszawa. Pełny dokument Polityki Prywatności znajdziesz na stronie